ВАЖЛИВО! Прочитайте, перш ніж звертатися по допомогу

На цьому форумі обговорюються питання та інші теми українською мовою
Post Reply
User avatar
kaktus
Posts: 940
Joined: Sun Aug 11, 2019 11:59 am
Location: opolskie
Contact:

ВАЖЛИВО! Прочитайте, перш ніж звертатися по допомогу

Post by kaktus »

Вітаємо та дякуємо за ваш інтерес до FreeCAD!

Ми невелика, але активна спільнота користувачів і розробників. Ми готові допомогти вам, але, будь ласка, прочитайте наступне перед публікацією:
 1. Поважайте інших!
  Важливо зберігати цей форум як гарне і шанобливе місце. Обов’язково прочитайте норми поведінки на форумі FreeCAD!
 2. Переконайтеся, що ваша версія FreeCAD останньої версії
  Випуски виправлень помилок, за потреби, публікуються кілька разів на рік. Переконайтеся, що ви використовуєте найновішу версію, яка вказана на сторінці Завантаження, або найновішу версію розробника.
 3. Спочатку пошукайте на форумі
  Ймовірно, що інші користувачі вже мали таку ж проблему, як і ви. Переглянте три найпоширеніших запитання.
  Також ознайомтеся з нашими вичерпними відповідями у Відповідях на Найчастіші Запитання, Посібнику з FreeCAD!
  та у Wiki-документації. Зверніть увагу, що україномовна версія не завжди доступна. Якщо у вас є можливість, будь ласка, допоможіть перекласти документацію kaktus покаже вам шлях!
 4. Надайте інформацію про свою версію FreeCAD
  Відкрийте меню Довідка -> Про FreeCAD, потім натисніть кнопку «Копіювати в буфер обміну» та вставте його вміст у область введення тексту. Це надасть нам цінну інформацію про вашу поточну версію та номер редакції, вашу операційну систему, а також внутрішні бібліотеки FreeCAD. (Користувачам Mac: меню Про FreeCAD знаходиться під меню FreeCAD.)
  Будь ласка, не додавайте знімок екрана замість того, щоб надати інформацію з Довідка -> Про FreeCAD із буфера обміну. Не додавайте інформацію про FreeCAD або будь-які інші дані про версію до свого форумного підпису. Коли ви змінюєте свій підпис, програмне забезпечення форуму показує оновлений підпис у кожній вашій публікації, тож зрозуміло, що з часом дані вашої версії в підписі стануть неправильними для всіх ваших попередніх публікацій.
 5. Надайте повний опис вашої проблеми
  Найкращий спосіб отримати швидку та ефективну допомогу – не шкодувати деталей. Яке робоче середовище та інструменти ви використовуєте? Які кроки ви зробили? Який був результат? Якщо запитання стосується навчального посібника, додайте посилання. Якщо це відео, використовуйте посилання, що містить позицію, з якої треба почати перегляд. Це дозволить уникнути зайвого спілкування і заощадить час для всіх.
 6. Додайте свій файл FreeCAD та/або знімки екрана
  Ваш файл FreeCAD (*.FCStd) може бути корисним для вирішення проблеми, а також можуть бути корисними знімки екрана. Під областю введення тексту клацніть вкладку «Вкладення», потім натисніть кнопку «Додати файли». (Підтримується багато різних форматів файлів)
  Будь ласка, не архівуйте свій файл *.FCStd, він вже є заархівованим. Для користувачів Windows: будь ласка, не додавайте знімки екрана у форматі Word або PDF. Скористайтеся інструментом Windows Snipping, щоб зберегти знімок у форматі PNG. (Детальніше про те, як це зробити)
  Розмір вкладених файлів обмежений 1 Мб. Якщо ваш файл *.FCStd завеликий, щоб прикріпити його, ви можете скористатися онлайн-службою зберігання файлів (є багато безкоштовних, таких як Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox).

  Дякуємо за те, що прочитали це! І не забудьте подякувати тим, хто вам допоміг. Ми всі волонтери, які присвячують частину нашого дорогоцінного часу, щоб допомогти іншим, і подяка завжди цінується. ;)
 7. Корисні лінки
  Найчастіші помилки та способи їх уникнення
  Як повідомити про помилку
  Як правильно цитувати
Оновлено 16 вересня 2023 р. на основі цієї публікації. Спасибі: igezo, bejant, chrisb, DeepSOIC, jmaustpc і sgrogan.
Twórca polskiej wersji Wiki dla FreeCAD, współwórca polskiej wersji GUI.
"Cierpliwym być musisz, by wiedzę zgłębiać tajemną, gdyż ciemna strona mocy niszczącą i silną jest".
Post Reply